يک درد سر بزرگ

 

امشب خیلی حالم بده خیلی نگرانم دلشوره دارم نمی دونم برای چی؟شاید هم میدونم و نمی تونم بگم!. فقط می تونم دعااااااااااااا کنم تا می تونم دعا می کنم.

امان از کاری که خواست خدا در انجام اون کار نباشه و تو به زور بخواهی که انجام بشه. معمولا این وقت ها اون کار آخرو عاقبت خوشی نداره. منم تو یه همچین مشکلی گیر کردم دیگه راه برگشت هم ندارم.فقط تو رابه خدا برام خیلی دعا کنید.

حالا که به اینجا رسیدم میگم عجب آدم خوش بختی بودم فدر نمی دونستم کاش برگردم به اون دوران.هر آدمی را تو خیابون می دیدم می گفتم خوش به حالش، که این مشکل جدید من را نداره.

آره من امشب دیوونه شدم فقط خدا بهم رحم کنه و این دفعه هم به خوبی و خوشی بگذره.17.gif

امان از آدم نادون.امان از یه کاری که سریع در موردش تصمیم بگیری و فورا انجامش بدی.

بغض گلو بدجوری داره خفم می کنه و رو دلم سنگینی می کنه. دیشب که اصلا نتونستم راحت بخوابم هروقت بوی اون عطر لعنتی به بینیم می خورد همه چیز از نو یادم می اومد.

شاید همه این جوری باشند که وقتی یه دردی می گیرن فکر می کنند این درد دیگه بدترین درده یا وقتی یه مشکلی براشون پیش میاد میگن این دیگه بزرگترین مشکله. الان منم همین جورم٬ جدا فکر می کنم با بزرگترین مشکل در ستیزم.

بازم می گم این دفعه هم برام دعا کنید ممنون تون میشم. تا 10 روز دیگه خبرش را میدم که مشکلم حل شد یا زبونم لال...............

 

دیروز اینSMS که پایین نوشتم، برام آمد اما عجب با مسما بود. همون موقع Forward کردم آخه خیلی بموقع بود و مناسبت داشت با موضوع. البته مشکل این دفعه من که داره داغونم می کنه ربطی به این sms نداره.26.gif

 

دنیا 3 رخ داره:

1_ اصلا عاشق نشو

2_ اگر شدی واسه عشقت بمیر

3_ اگر مردی خاک بر سربی حنبه ات کنم!!!!!!!

/ 3 نظر / 10 بازدید
غریبه

نمیدانم چه می خواهم بگویم زبانم در دهان باز بسته است..... درتنگ قفس باز است ولی افسوس که بال مرغ آوازم شکسته است.... نمیدانم چه میخواهم بگویم غمی در استحوانم می گدازد ..... درون سینه ام دردی است خون بار که همچون گریه میگیرد گلویم..... موفق باشی...

chera_jon

سلام.......خوبی...جرا باز اینجری قصه دار هستی مگه چکار کردی . ؟چه اتفاقی میخواد بیوفته؟ از دست من کاری بر مياد! اگه ميدنی کسی میتنه بهت کمک کنه من هستم تورو خدا بگو !من راضی نیستم تو اینجوی ناراحت باشی و دوست ندارم اينجری به بينمت . از خدای متعال ميخوام اون چيزی که ميخوای برات پيش بياد .خيلی برات نگرانم الان از حال خودت من رو با خبر کن اميدوارم خبرای خوبی ازت بشنوم مواظب خودت باش و بای

هدی

سلام دوست خوبم حرفای جالبی زدی .اما زندگی همينه نمی خوام بگم چرا غمگينی چون يه روز همه چی سياهه يه روزم سفيده. انگار اين روزای پر از غم اگه تو زندگی يه جوون نباشه نميشه. فقط اميدوارم زودتر شادی به سراغت بياد . به من هم سر بزن .