چه خبرته؟ یه کم آروم تر دنیا

 دیشب حامی کلی فیلم از دوران بچگی و تولداش آورده بود و یکی یکی توی ویدئو می گذاشت. 12-13 سال از اون فیلم ها می گذره اما تفاوت چهره ها، چروک صورت ها، موهای سفید، حال و حوصله و اعصاب اون موقع ها، لبخند های اون موقع ها با الان خیلی تفاوت داشت.

بعد از فیلم حالم گرفته میشه و با سماجت و عصبانیت از حامی میخوام که فیلم ها را سرجاشون بذاره.

حامی از اخم و چهره ناراحتم می فهمه و تعجب میکنه که تا یک ساعت پیش داشتم به شیرینی زبونی هاش می خندیدم و حالا مثل برج زهرمار شدم. میگه: دوست داشتی من الان بچه بودم؟

با وجودی که شدیدا هوس بچه کوچک کردم لبخند میزنم و به دروغ میگم: نه الان خوبه که یواش یواش میتونم باهات درد دل کنم. ازت مشورت بخوام و میتونیم تنها با هم بیرون بریم.

ولی مثل همیشه دروغگوی خوبی نبودم.

دلم تنگ شده برای اون موقع ها. برای اون موقعی که کلی دوست مجرد دوروبرم بودن.

برای اون موقعی که ساعات تنهاییم خیلی کم بود.

دلم برای اون ابروهای کلفت و موهای بلند تنگ شده. موهایی که چند وقت یکبار چند تارش یواشکی رنگ میشد.

دلم برای اون همه نفشه ای که شب های تولد با جوجه می کشیدیم تنگ شده.

دلم برای بادکنک باد کردن و توش را پر زرورق کردن و ترکیدن بادکنک ها تنگ شده.

دلم برای تمام اون بازی ها تنگ شده.

دلم برای اون خونه قدیمی و همسایه های خوبش تنگ شده.

حالا می فهمم چرا با دقت به موهای همسن و سال های خودم نگاه میکنم و دنبال موی سفید می گردم. می خوام کمتر غصه بخورم و فکر نکنم که فقط این چند تا موی سفید بین موهای من پیدا شده.

چقدر زود می گذره .......

اون موقع ها خیلی این جمله را میشنیدم ولی نمی فهمیدمش. 

حالا خوبه به سختی می گذره و همچین غرق لذت انچنانی نیستیم. اگر اونجوری بود که دیگه واقعا سال ها به اندازه چشم به هم زدنی می گذشت.

460DSC00926_1_3454.jpg 

/ 21 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گل یخ

[لبخند]سلام و درود بی کران به مهدیس خانوم گل [گل] هفته ی خوبی داشته باشی عزیزم[ماچ][قلب]

سیاوش

چند سال دیگه هم دلت برای الان تنگ میشه [لبخند]

الهام کاشونی

سلام چطوری خانومی؟ قربون اون دل تنگ بشم من یه اعترافی بکنم؟ خیلی دلگیرم از دوستای نارفیق [ناراحت]

هیئت جوانان متوسل به قمربنی هاشم (ع)

بسم الله الرحمن الرحیم دوشنبه هر هفته با مسابقه معمای قرآنی و اهدای جوایز در وبلاگ هیئت جوانان متوسل به قمربنی هاشم (ع) منتظر شما هستیم .عجله کنید جا نمونید التماس دعا

نرگس

سلام مهديس عزيزم خوبي خانمي؟ خيلي كم پيدايي؟ حست رو بخوبي حس ميكنم [چشمک] من ميدونم چاره اش چيه[نیشخند] اينكه بري توي يه مركز خريد عالي و چند تا حراجي خوب از جنسهايي كه دوست داري ببيني و كلي خريد كني و بعد با لذت بردن از خريدهات از اونجا بيايي بيرون و ببيني داره نم نم بارون مياد [چشمک] براي دل مهربونت دنيا دنيا شادي آرزو ميكنم[گل][قلب][ماچ]

دوست جون

دلمون واسه گذشته تنگ می شه اما به دنبال آینده می دویم!واقعا ما تو آینده دنبال جی می گردیم؟!دنبال رد پایی از گذشته یا ثبت دوباره ی خاطرات؟!اما نه هممون می دویم تا به وصل برسیم <وصلی که گاهی حتی یه اس ام اس بی محتوی باعث تپش قلبمون می شه که شاید این همون خبر وصال که قراره با این اس بهمون داده بشه

گل رز

سلام من گل رزم وبلاگ جالب و زيبايي دارين من يه تازه واردم با اجازه لينکتون کردم خوشحال مي شم منم دوست مجازي خودتون بدونين و اميدوارم دوستاي وبلاگي خوبي براي هم باشيم و منم لینک کنین .موفق و پيروز باشين.

گل رز

سلام من گل رزم وبلاگ جالب و زيبايي دارين من يه تازه واردم با اجازه لينکتون کردم خوشحال مي شم منم دوست مجازي خودتون بدونين و اميدوارم دوستاي وبلاگي خوبي براي هم باشيم و منم لینک کنین .موفق و پيروز باشين.

مهری

سلام خاله جوننننننننننننننننننننننننننننن مي بوسمتتتتتتتتتتتتتتت دلم برات تنگوليده بود من شكر خدا سر كار برگشتم و خيلي خوشحالم كه بيشتر مي يام پيشتون به زودي مي آپم