نفرين شيطاني

 

مي كويند در سرزميني شيطان فرود آمدو به خوشبختي مردم آن شهر غبطه خورد.تصميم كرفت كه مردم شهر را به فلاكت كشاند.

فكر كردونقشه كشيد كه آب را بر مردم ببندد، قحطي و خشكسالي را درشهر رواج دهد.اما مردم نوشيدني هاي ديكر را جايكزين آب كرده و با جيره غذايي كه داشتند اجازه ندادند كه شيطان پيروز شود.شيطان تصميم كرفت مرضي را شيوع دهد.اما علم بيشرفت كرده بود و راه درمان اغلب بيماريها كشف شده بود.بس اين كار هم نتيجه اي نداشت.

بار ديكر تصميم كرفت. اين بارعلم و دانش مردم را كاهش داد اما مردم با استفاده از تجربه هاي قبلي در زندكي، تغييري در زندكيشان رخ نداد.

نقشه هاي زيادي كشيد اما هيج كدام شيطان را به هدفش نرساند.

تصميم كرفت مردم شهر را به فقر بكشاند، اما مردم با اميد و عشق به زندكي ادامه دادند.

دراخر تصميم كرفت "دوستت دارم" را از فرهنك لغات ان شهر حذف كند.

و در اين زمان بود كه مردم به اوج بدبختي رسيدند.

ديكرمردم، تاب تحمل مشكلات را نداشتند.تمام دوستي ها به دشمني تبديل شد.زندكي ها ازهم پاشيد.بيماري و افسردكي دردهاي بي علاج كسترش بيدا كرد.ارامش از شهر رخت بربست.وزندكي مردم زيرو روشد.وشيطان به نتيجه دلخواهش رسيد.

حالا يكي بمن بكه من را كي نفرين كرده كه هر كسي را دوست داشت باشم نمي تونم بهش بفهمونم.حتي كسي را كه حاضرم جونم را هم خالصانه تقديمش كنم.حتي مادروپدري را كه مخفيانه باعشق به جشمانشون خيره ميشم.حتي كسي را اكر يكروز تركم كنه ديكه يكروز زندكي كردن را هم نمي خواهم.حتي كسيكه در زندكي من خيلي بهم لطف كرده و دراكثر لحظه ها تنهام نذاشته و سنك صبورم بوده(ايداي عزيزم).حتي كسي را كه غم را تو جشماش ميخونم و ميدونم محتاج ديدن ذره اي محبت از طرف منه.

اما نمي تونم نمي تونم نمي تونم..........چه كسي مي تونه كمكم كنه؟نه اينكه دلم نخواهد،نه،ازعهده ام بر نمي ياد.محبت زيادي نمي تونم به كسي بدهم. ميدونم با اين اخلاقم خيليها را ميرنجونم امانميتونم جه كاركنم؟

لعنت برشيطون.

 

/ 4 نظر / 12 بازدید
farid

سلام... چند وقتی بود نيومده بودم .بدون اغراق بايد بگم خيلی پيشرفت کردی و زيبا و منسجم مينويسی ولی سعی کن يه کم واقع بين تر باشی . در مورد دوست داشتن هم بايد بگم که از گفتنش واهمه نداشته باش حتی اگه فرض کنيم ضايع هم بشی!!!! بازم ارزشش رو داره (البته به شرطی که طرفت ارزشش رو داشته باشه، از نظر خودت) .در ضمن خيلی وقت ها گفتن هم لازم نيست يه اشاره همک کافيه.عشقت جاويد.

ميثم

با سلام ... به به به !! چي مي بينم!! آقا فريد كه از همه جا و همه كس گريزونه، اينجا مطلب نوشته!! ايها الناس!! بشتابيد !! ... به هر حال ...

ehsan

وبلاگ قشنگی دارين.به منم سر بزن

فرزاد

سلام عزيز اميدوارم حالت خوب باشه وبلاگت خيلی قشنگ شده اميد وارم روز به روز هتر هم بشه من تو وبلاگم که در مورد روان شناسی هستش مطلبی در مورد دوست داشتن نوشتم که فکر ميکنم به دردتون بخوره خوشحال ميشم که به اون سر بزنيد و برام کامنت بذاريد . اميدوارم هنوز از من دلگير نباشيد . ارادتمند فرزاد