از اينور اونور

 

متاسفانه:

عزاداری این روزها حال و هوای سال های قبل را نداشت. اینجا که خیلی ساکت بود. شب عاشورا با دخترعمو ها رفتیم بیرون هیچ خبری نبود دو ساعتی دور زدیم و برگشتیم.

روز عاشورا هم با خاله خانم (خاله خانم ما جوونه ها) رفتیم بیرون. هیچ خبری نبود. توی ماشین زیارت عاشورا خوندیم منتظر شدیم مراسم ظهر روز عاشورا را ببینیم. یه کم دیدیم و برگشتیم.

 

آرزو مندانه:

خدا کنه سال دیگه محرم اینجور نباشه.

 

بیشتر این روزها با کربلا صحبت می کردیم. خوش به سعادتشون که این روزها اونجا بودند و به سلامتی هم برگشتند و با تعریفاشون دل ما را بردند.

وای که چقدر روز عاشورا اونجا قمه می زدند فیلم هایی که گرفته بودن را دیدم کلی وحشت کردم.20.gif

 

مرموزانه:

هر سال عاشورا تاسوعا یک شخص مرموز خیلی فکرما مشغول می کنه.

دوست دارم هرچه زودتر به جواب برسم.؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!07.gif

 

متمدانه:

توی ماشین نشسته بودیم نزدیک هیئت. یه ماشین پر از دختر اومد رد شد جالب بود که نذر داشتن به پسرهایی که بیرون برای تماشا ایستاده بودند 1 ساندیس می دادند.39.gif

 

باز هم متاسفانه:

یکی دو ماه اخیر 3 نفر از دوستام مادربزرگشون را از دست دادند. 3شنبه شب یکی از همسایه هامون که 36 سال سن داشت از دنیا رفت.

4شنبه پدر یکی از دوستان نزدیکم فوت کرد. خیلی متاثر شدم . شب که اومدم خونه بهش زنگ زدم کلی پای تلفن با هم زار زدیم. این موقع ها آدم نمی دونه چی بگه، زبون قاصر میشه.

اما خدا این موقع هاخیلی من را کمک میکنه انگار یک نفر بهم می گفت اینا بگو شاید آروم بشه. خیلی وقت ها خدا این قدرت را به زبونم می ده که سپاسگزارشم.

آخر صحبتمون دیگه دوستم به من می گفت حالا تو هم ناراحت نباش اینجوری نکن خدا بزرگه، برامون دعا کن.

حال خوبی نداشتم.

ولی من واقعا معتقد شدم که بعضی ها می گن: خاک سرده.  چون بعد از خاکسپاری که باهاش صحبت کردم کلی آروم شده بود. نسبت به روز قبل زمین تا آسمون فرق کرده بود.

 

خدایا نصیب نکن.

/ 37 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نرگس

سلام اين قسمتی از زندگی است که دل نبسته دل بکنی !!! ای کاش ...!!!

رضا

سلام بله من اصفهانيم آپ هم كردم بياييد خوشحال ميشم

يارخوش

ميدونی چقدر وقت است نيامدی؟دلم برات تنگ شده بود متن قشنگی برام نوشته بودی ممنون

يارخوش

ديگه به خاطر اين جرفت با ماشينم هم تو چاله نميرم

سيد ايليا

23محرم سالروز هتک حرمت به حرمین عسگریین علیهم السلام وسرداب مقدس غیبت بر امام زمان(عج) وشیعیان ومحبین اهلبیت تسلیت باد . اللهم عجل لولیک الفرج در نامه ما سیاه رویان امضای عنایت علی سبز

طناز

86 هم تمام حیفم میاد ادامه بدم تموم شه[نیشخند]